ntm24 » Pytania » Czy terapię w przypadku nietrzymania moczu mogę wykonywać sama bez udziału osób trzecich.

Czy terapię w przypadku nietrzymania moczu mogę wykonywać sama bez udziału osób trzecich.

Jeżeli skonsultowałaś się już z lekarzem i znasz swoją formę nietrzymania moczu (nietrzymanie wysiłkowe lub nietrzymanie naglące) to możesz rozpocząć terapię poprzez elektrostymulację.


Jeżeli z jakiś powodów nie możesz bądź nie chcesz skonsultować się z lekarzem specjalistą to bezwzględnie powinnaś sama określić swoją formę nietrzymania moczu (zgodnie z przedstawionym na naszej stronie www.ntm24.pl formularzem auto diagnozy) i dopiero wtedy rozpocząć elektrostymulację.


Elektrostymulację możesz prowadzić całkowicie sama, bez udziału osób trzecich.
Nikt nie musi wiedzieć o twoim problemie jeżeli tego nie chcesz, nikt też nie musi wiedzieć o prowadzonej przez ciebie terapii poprzez elektrostymulację.


Do terapii poprzez elektrostymulację nie potrzebujesz również udziału fizjoterapeuty.


Urządzenie medyczne – elektrostymulator – możesz używać sama. Elektrostymulator jest prosty w obsłudze, nie potrzebujesz żadnej specjalistycznej wiedzy aby go używać– wystarczy, że przeczytasz instrukcję obsługi.


Elektrostymulator jest małym urządzeniem, które możesz przechowywać w szufladzie, w dyskretnym czarnym kuferku dostarczanym razem z urządzeniem.


Pamiętaj, aby osiągnąć zamierzone efekty terapeutyczne musisz prawidłowo używać elektrostymulator. W tym celu koniecznie przeczytaj instrukcję obsługi.


Przeczytaj także:


Pytania? Zostaw swój e-mail bądź telefon, a nasz ekspert skontaktuje się z tobą.