ntm24 » Aktualności » 5-6 października: BioBravo na konferencji medycznej we Wrocławiu

5-6 października: BioBravo na konferencji medycznej we Wrocławiu

Już 6-go października dystrybutor elektrostymulatorów BioBravo i MyoBravo będzie obecny na konferencji medycznej we Wrocławiu organizowanej przez Fundację Kobieta i Natura oraz II Katedrę Kliniki Chirurgii Ogólnej i Chirurgii Onkologicznej Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich.

 

Tematem tegorocznej konferencji jest: "Optymalna profilaktyka i leczenie chorób onkologicznych ". Konferencja jest kierowana do  wszystkich lekarzy (ginekologów, chirurgów, internistów, lekarzy rodzinnych), pielęgniarek, opiekunów, psychologów, rehabilitantów i wszystkich tych, których dotyczy choroba nowotworowa, i którzy pragną poprawy jakości życia.

Dzień wcześniej, 5-go października, odbędzie się V Międzynarodowa Konferencja Położnicza pt. "Nowoczesne praktyki w położnictwie i neonatologii", na której również będziemy obecni.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, przekonania się czym są, jak wyglądają i jak działają elektrostymulatory BioBravo oraz MyoBravo. 

Na miejscu będzie można obejrzeć także urządzenia medyczne komputery cyklu Lady-Comp, Baby-Comp i Pearly, stosowane w celu kontroli płodności (wskazują dni płodne i niepłodne - więcej na www.ladycomp.pl)

Nasze stoisko będzie w części ogólnodostępnej (bezpłatne), około 50 metrów od wejścia. Zapraszamy w godzinach 8-17.

Więcej informacji o konferencji na stronie: http://sympozjum.kobietainatura.pl/index.php?l=pl-PL


Przeczytaj także:


Pytania? Zostaw swój e-mail bądź telefon, a nasz ekspert skontaktuje się z tobą.